Popis

  • Napínané stropy jsou vyrobeny z PVC fólie, která neobsahuje škodlivá odpařovací změkčovadla. Tloušťka materiálu je 0,15-0,25 mm, hmotnost je od 100 do 330 g / m². Je velice pevný a schopný udržet až 100 litrů vody na 1 m², což je velmi důležité při  vytopení z horního prostoru. Všechny materiály používané pro výrobu stropů jsou certifikované a splňují všechny bezpečnostní požadavky. Moderní technologie umožňují vyrábět stropní fólie různých textur a barev.


  • Nabízíme nejen širokou škálu barev (více než 150 barev a odstínů), ale také široký výběr různých textur: matných, lesklých, saténových, průsvitných, s texturou i s metalickým efektem. Široký sortiment uspokojí téměř jakékoliv designerské rozhodnutí a umožní harmonicky přiřadit barvu a texturu stropu k určitému prostoru, jeho stylu a nábytku. Vždy Vám rádi pomůžeme s výběrem fólie pro Váš prostor.

  • Bezpečnost je hlavní výhodou napínaných stropů. Nevylučují škodlivé látky, nevyvolávají alergie, neabsorbují pachy a jsou zcela bezpečné pro zdraví. Fólie má antistatickou úpravu a nekondenzuje vlhkost, zabraňuje šíření plísní, což vám umožní udržovat příjemné vnitřní klima v prostoru. Stropní materiál je odolný vůči přímému působení proudu vody, vždy uchovává atraktivní vzhled a nemění svou strukturu a barvu po celou dobu životnosti.


  • Ke konstrukčním výhodám napínaných stropů patří malá hmotnost, která dává jedinečnou příležitost vytvořit komplexní stropní konstrukce (multi-level stropy, klenby, oblouky a hrany). Montážní funkce nabízí skvělé vnitřní vybavení: mezistropní prostor umožňuje provést jakékoliv rozhodnutí o dekorativním osvětlení a umístit veškeré inženýrské sítě, a pokud je to nutné, umístit tepelnou a zvukovou izolaci. Instalace napínaných stropů se provádí po všech dokončovacích pracích v prostoru a nevyžaduje další zvláštní technické operace.

  • Výhodou napínaných stropů je snadná a jednoduchá péče, která nevyžaduje speciální nástroje a vybavení. Napínaný strop je jedinou alternativou k tradičním metodám konstrukce stropu. Zkonstruovaný odborníky, Vám bude sloužit dlouhá léta.

Dotazy a objednávky


770 110 111

Volejte v pracovní dny od

8:00 do 17:00 hodFacebook

Instagram

Pinterest